ÁLLÁSPÁLYÁZAT

GYÖMRŐI POLGÁRMESTERI HIVATAL
pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében

aljegyző

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): A Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX törvény 81.§-ában és egyéb jogszabályokban wlőírt jegyző feladat- és hatáskörébe utalt feladatok helyettesítése, valamint a jegyző által meghatározott feladatok ellátása.
Betöltendő állás szakmacsoportja: jogi
FEOR besorolás: 1123 Helyi önkormányzat kineveterr vezetője
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Felsővezetői
Betöltendő állás jogviszonya: Közszolgálati jogviszony (Kttv.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozott, 40 óra, teljes
munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés pontos helye: 2230 Gyömrő, Fő tér 1.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés
feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet
honlap címe stb.):
A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati
tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók.
Próbaidő: 6 hónap.
A pályázati kiírással kapcsolatban további információt Varga Ernő jegyző nyújt a 06/29-330-011 (101;102 mellék) telefonszámon.

Feltételek, Előnyök
Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
- Büntetlen előélet
- Cselekvőképesség
- Magyar állampolgárság

-Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása

Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Egyéb végzettség, a 2011. évi CXCIX. törvény 247§ (1) bekezdésében meghatározottak szerint

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

- legalább két év közigazgatási gyakorlat

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Igen

Egyéb pályázati előnyök:
- jogi vagy közigazgatási szakvizsga, ASP rendszer ismerete, Loclex rendszer ismerete

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő informatikai kompetenciák:

  • Dokumentumkezelő-iktató - Középszint
  • Szövegszerkesztő (pl. Word) - Középszint
  • táblázatkezelő (pl.Excel) - Középszint

A Pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

  • Következetesség, kiszámíthatóság (vezetői)
  • Döntési képesség, felelősségvállalás (vezetői)
  • Kommunikációs készség (vezetői)
  • Konfliktus-kezelés, érdekérvényesítés (vezetői)

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  • fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
  • vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítése
  • Adatkezelési nyilatkozat
  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.10.17. 00:00

A pályázat benyújtásának módja:

A pályázat elbírálásának módja: A pályázati feltételeknek megfelelő pályázók személyes meghallgatását követően a pályázat elbírálásáról a jegyző javaslata mellett a polgármester dönt. Csak a pályázatok kivizsgálása során kiválasztott pályázók kerülnek személyes meghallgatásra. A pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartjuk.
A pályázat elbírálásának határideje: 2024.10.25. 00:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye: Gyömrő város médiafelületei
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.10.28.

Állás tervezett betöltés végének időpontja: 2025.08.31
Publikálás tervezett időpontja: 2024.09.30.