ÁLLÁSPÁLYÁZAT
GYÖMRŐ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA

Hankó István Művészeti Központ
pályázatot hirdet Munkaviszony (MT) keretében

intézményvezető / igazgató
Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Intézményvezetés; az intézmény Alapító Okiratában
foglalt feladatok ellátása; az intézményhez tartozó szervezeti egységek tevékenységének szakmai
irányítása; az intézmény munkavállalói tekintetében a munkáltatói jogok gyakorlása; a
munkavégzés személyi és tárgyi feltételeinek megteremtése; felelős az intézmény
működtetéséért, programjaiért, azok színvonaláért; közművelődési és kulturális feladatok
ellátása

Betöltendő állás szakmacsoportja: kultúra
FEOR besorolás: 1335 Kulturális tevékenységet folytató egység vezetője
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb
Betöltendő állás jogviszonya: Munkaviszony (MT)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozott, 40 óra, teljes
munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Gyömrő
A munkavégzés pontos helye: 2230 Gyömrő, Fő tér 1/B.
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés
feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet
honlap címe stb.):
A létrejövő munkaviszony a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I.
törvény (továbbiakban: Mt.) hatálya alá tartozó munkaviszonynak minősül, így a bérezés és
személyi juttatások megállapítására a Felek közötti megállapodás, belső szabályok, munkáltatói
döntések, a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény vezető állású munkavállalókra
vonatkozó rendelkezései az irányadók.
Próbaidő: 3 hónap
A pályázat kiírója fenntartja a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilváníthassa.

Feltételek, Előnyök
Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
- Büntetlen előélet
- Cselekvőképesség
- Magyar állampolgárság
- Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:
- 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA),
Egyéb végzettség, 39/2020. (X.30.) EMMI r. 1. mell. alapján szakirányú felsőfokú
végzettség és szakképzettség
- Egyéb végzettség, angol vagy német vagy francia / - KER szerinti B2
szintet elérő idegennyelv-ismeret
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 5
Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
- A 39/2020. (X.30.) EMMI rendelet 4. § (1) bekezdése szerint
meghatározottak.
- Végzettségének és szakképzettségének, vagy az intézmény
alaptevékenységének megfelelő jogviszonyban legalább öt éves szakmai gyakorlat
megléte.
Pályázat elbírálása során előnyt jelent:
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Igen
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
- Nyelvtudást igazoló dokumentum(ok) másolata
- vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítése
- Adatkezelési nyilatkozat
- Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
- szakmai program
- Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
- Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
- vezetői program
- végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje:
2024.11.17. 00:00
Pályázat benyújtásának módja: Elektronikus úton Horváthné Sutus Judit részére a
A pályázat elbírálásának módja: A pályázat elbírálásáról a 39/2020. (X.30.) EMMI rendelet 6. §-
ában meghatározottak alapján, a Képviselő-testület dönt.
A pályázat elbírálásának határideje: 2024.12.17. 00:00

A pályázati kiírás további közzétételének helye: www.gyomromuvkozpont.hu
www.gyomro.hu
Gyömrő város médiafelületei
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2025.01.01.
Állás tervezett betöltés végének időpontja: 2029.12.31.
Publikálás tervezett időpontja: 2024.10.18.